Felis’in Veri Güdümlü Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Ödülü IdeaSoft'un

  • 13.11.2020
Felis’in Veri Güdümlü Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Ödülü IdeaSoft'un

Felis’in Veri Güdümlü Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Ödülü IdeaSoft'un

MediaCat'in her yıl düzenlediği Felis ödülleri 2020 açıklandı. Türkiye’nin E-Ticaret Servis Sağlayıcısı IdeaSoft, Veri Güdümlü Yaratıcı Doğrudan Pazarlama dalında başarı ödülüne layık görüldü.

MediaCat Felis Ödülleri 15. yılında her yıl olduğu gibi reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili pazalarma çalışmalarında bu yılın ödül sahibi IdeaSoft oldu.

12-13 Kasım 2020 tarihlerinde online gerçekleşen Ödül Töreninde, 16 kişilik jüri tarafından belirlenen en iyiler arasından seçilen IdeaSoft, Veri Güdümlü Yaratıcı Doğrudan Pazarlama dalında başarı ödülünün sahibi oldu.

Felis Ödülleri’nde jüri başkanları ve öncülük eden isimler ; TBWA/İstanbul Kreatif Direktörü Arkın Kahyaoğlu, VMLY&R Kreatif Direktörü Fatih Tüylüoğlu, Arçelik CMO’su Zeynep Yalım Uzun, Medina Turgul DDB Yönetici Yaratıcı Yönetmeni Kurtcebe Turgul, Mindshare Türkiye CEO’su Neslihan Olcay, Havas Worldwide İstanbul CCO’su Ergin Binyıldız, Vizeum Türkiye Genel Müdürü Ebru Edgü Malkoç, Pro İletişim Kurucusu Feride Edige, Publicis Healthcare Türkiye Genel Müdürü Eda Altan, Unilever Dış İlişkiler ve Kurumsal İletişim Direktörü Ebru Şenel Erim, Rabarba Ajans Ortağı & Kreatif Grup Başkanı Pemra Ataç Açıktan ve Hepsiburada CMO’su Yüce Zerey.

Biz E-Ticaret Dostu Düzce, Bolu, Zonguldak bayisi olarak, IdeaSoft ailesinin bir parçası olmaktan ve bu gururu hep birlikte paylaşmaktan dolayı mutluyuz.

Google
Facebook
E-Ticaret Bilgi Platformu
Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Yerli Üretim
Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Markalaşma süreci için pek çok reçete yazılır. Geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıyrılarak dijitalleşen ve gelişen pazarda markalaşma, müşterilere ulaşma kolaylığı sayesinde daha kolay gözükebilir. Ancak bu hedefleriniz söz konusu olduğunda yeterli gelmeyebilir. Globalde, yerelde, sektörde lider olma hedefiniz olabilir. Bu sebeple markalaşma sürecini her yönüyle ele alıp ona göre aksiyon almanız gerebilir. İşte bu sebeple bizler de sizlere kendi reçetemizi yazdık. Büyük markalar neye önem veriyor? Neye dikkat ediyor? Büyük şirketlere ciddi marka değeri ve sadakati kazandıran hususlar nelerdir? Elimizden geldiğince konuları ele almaya çalıştık. Marka stratejileri haricinde markanız için yapmanız gereken bir diğer husus da markanızı tescillemek. Bu konu hakkında sektörde yıllarca çalışmış ve yüzlerce markanın oluşumunda rol almış marka danışmanı İbrahim Köksal ile birlikte keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Özkan Gözütok’un marka olmak için önemli olan kilometre taşlarını belirttiği yazısı ile birlikte bu sayımızda markalaşma adına merak edilen kafalardaki soru işaretlerine yardımcı olalım istedik. Dergimizi hazırlayan ekibimizin ortak derdi olan markalaşma, bizim için en öğretici sayılarımızdan biri oldu. Büyük bir keyifle hazırladığımız Tayyare Limanı Dergisi’ni umarım siz de keyif alarak takip ediyorsunuzdur. Markalaşmanın en önemli kriterlerinden biri hikayeleşme, hikayeleştirme. Bizim hikayemiz de bu dergi. Peki, sizin marka olabilir bir hikayeniz var mı?