Felis’in Veri Güdümlü Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Ödülü IdeaSoft'un

  • 13.11.2020
Felis’in Veri Güdümlü Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Ödülü IdeaSoft'un

Felis’in Veri Güdümlü Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Ödülü IdeaSoft'un

MediaCat'in her yıl düzenlediği Felis ödülleri 2020 açıklandı. Türkiye’nin E-Ticaret Servis Sağlayıcısı IdeaSoft, Veri Güdümlü Yaratıcı Doğrudan Pazarlama dalında başarı ödülüne layık görüldü.

MediaCat Felis Ödülleri 15. yılında her yıl olduğu gibi reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili pazalarma çalışmalarında bu yılın ödül sahibi IdeaSoft oldu.

12-13 Kasım 2020 tarihlerinde online gerçekleşen Ödül Töreninde, 16 kişilik jüri tarafından belirlenen en iyiler arasından seçilen IdeaSoft, Veri Güdümlü Yaratıcı Doğrudan Pazarlama dalında başarı ödülünün sahibi oldu.

Felis Ödülleri’nde jüri başkanları ve öncülük eden isimler ; TBWA/İstanbul Kreatif Direktörü Arkın Kahyaoğlu, VMLY&R Kreatif Direktörü Fatih Tüylüoğlu, Arçelik CMO’su Zeynep Yalım Uzun, Medina Turgul DDB Yönetici Yaratıcı Yönetmeni Kurtcebe Turgul, Mindshare Türkiye CEO’su Neslihan Olcay, Havas Worldwide İstanbul CCO’su Ergin Binyıldız, Vizeum Türkiye Genel Müdürü Ebru Edgü Malkoç, Pro İletişim Kurucusu Feride Edige, Publicis Healthcare Türkiye Genel Müdürü Eda Altan, Unilever Dış İlişkiler ve Kurumsal İletişim Direktörü Ebru Şenel Erim, Rabarba Ajans Ortağı & Kreatif Grup Başkanı Pemra Ataç Açıktan ve Hepsiburada CMO’su Yüce Zerey.

Biz E-Ticaret Dostu Düzce, Bolu, Zonguldak bayisi olarak, IdeaSoft ailesinin bir parçası olmaktan ve bu gururu hep birlikte paylaşmaktan dolayı mutluyuz.

Google
Facebook
E-Ticaret Bilgi Platformu
Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Yerli Üretim
Tayyare Limanı Dergisi: Ağustos 2021

Tayyare Limanı Dergisi: Ağustos 2021

2021 yılı ile beraber Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde Ar-Ge merkezimizi faaliyete geçirdik. Ar-Ge merkezimiz ile beraber attığımız bu adım sayesinde yeni umutlara ve yeni hayallere yelken açtık. Biz de dergimizin bu sayısında Ar-Ge merkezimizde yaptığımız çalışmaları yansıtalım istedik. "Tayyare Limanı, umutların ve hayallerin yükseldiği liman" mottosu ile başka bir şehre, yeni insanlara ve yeni markalara kucak açıyoruz. Ar-Ge merkezimiz ile dijitalleşen dünyada kendimize bir kapı da biz açıyor ve yeni insanlarla yeni bir geleceğe adım atmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda kendi bünyemizde yaratıcı projelere destek verebilecek ve aynı zamanda onlara gerekli özgürlüğü de sağlayabilecek gelişim merkezimizin kapılarını yenilikçi bütün fikirlere açıyoruz. Dergimizin bu sayısında, ‘Doğanın Sesi Türkiye, Var Bir Hikayesi, Kreatifin Keşfi, Konuşulanlar’ ve daha birçok bölümü size sunuyor ve keyifli okumalar diliyoruz.