Webrazzi 2020 Yılın E-Ticaret Servis Sağlayıcısı Ödülü IdeaSoft'un

  • 5.01.2021
Webrazzi 2020 Yılın E-Ticaret Servis Sağlayıcısı Ödülü IdeaSoft'un

Webrazzi 2020 Yılın E-Ticaret Servis Sağlayıcısı Ödülü IdeaSoft'un

Webrazzi 2020 Ödülleri'nde bu yılın en iyi E-Ticaret Servis Sağlayıcısı IdeaSoft!

Yılın en iyilerini belirleyen Webrazzi 2020 Ödüllerinde Yılın E-Ticaret Servis Sağlayıcısı ödülü IdeaSoft’un. E-Ticaret Dostu olarak parçası olduğumuz IdeaSoft ailesini tebrik ederiz.

IdeaSoft bu başarı sonrasında resmi twitter hesabından şu sözleri paylaştı.

"1 milyona yakın oy kullanılan 2020 Webrazzi Ödülleri’nde Yılın E-ticaret servis sağlayıcısı seçildik! Bizimle büyüyen ve hayallerinin peşinden koşan IdeaSoft ailemize ve destekçilerimize çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız!"

Daha iyilerini yapmak için çalışmaya devam! 

Google
Facebook
E-Ticaret Bilgi Platformu
Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Yerli Üretim
Tayyare Limanı Dergisi: Ağustos 2021

Tayyare Limanı Dergisi: Ağustos 2021

2021 yılı ile beraber Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde Ar-Ge merkezimizi faaliyete geçirdik. Ar-Ge merkezimiz ile beraber attığımız bu adım sayesinde yeni umutlara ve yeni hayallere yelken açtık. Biz de dergimizin bu sayısında Ar-Ge merkezimizde yaptığımız çalışmaları yansıtalım istedik. "Tayyare Limanı, umutların ve hayallerin yükseldiği liman" mottosu ile başka bir şehre, yeni insanlara ve yeni markalara kucak açıyoruz. Ar-Ge merkezimiz ile dijitalleşen dünyada kendimize bir kapı da biz açıyor ve yeni insanlarla yeni bir geleceğe adım atmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda kendi bünyemizde yaratıcı projelere destek verebilecek ve aynı zamanda onlara gerekli özgürlüğü de sağlayabilecek gelişim merkezimizin kapılarını yenilikçi bütün fikirlere açıyoruz. Dergimizin bu sayısında, ‘Doğanın Sesi Türkiye, Var Bir Hikayesi, Kreatifin Keşfi, Konuşulanlar’ ve daha birçok bölümü size sunuyor ve keyifli okumalar diliyoruz.