Webrazzi 2020 Yılın E-Ticaret Servis Sağlayıcısı Ödülü IdeaSoft'un

  • 5.01.2021
Webrazzi 2020 Yılın E-Ticaret Servis Sağlayıcısı Ödülü IdeaSoft'un

Webrazzi 2020 Yılın E-Ticaret Servis Sağlayıcısı Ödülü IdeaSoft'un

Webrazzi 2020 Ödülleri'nde bu yılın en iyi E-Ticaret Servis Sağlayıcısı IdeaSoft!

Yılın en iyilerini belirleyen Webrazzi 2020 Ödüllerinde Yılın E-Ticaret Servis Sağlayıcısı ödülü IdeaSoft’un. E-Ticaret Dostu olarak parçası olduğumuz IdeaSoft ailesini tebrik ederiz.

IdeaSoft bu başarı sonrasında resmi twitter hesabından şu sözleri paylaştı.

"1 milyona yakın oy kullanılan 2020 Webrazzi Ödülleri’nde Yılın E-ticaret servis sağlayıcısı seçildik! Bizimle büyüyen ve hayallerinin peşinden koşan IdeaSoft ailemize ve destekçilerimize çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız!"

Daha iyilerini yapmak için çalışmaya devam! 

Google
Facebook
E-Ticaret Bilgi Platformu
Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Yerli Üretim
Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Markalaşma süreci için pek çok reçete yazılır. Geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıyrılarak dijitalleşen ve gelişen pazarda markalaşma, müşterilere ulaşma kolaylığı sayesinde daha kolay gözükebilir. Ancak bu hedefleriniz söz konusu olduğunda yeterli gelmeyebilir. Globalde, yerelde, sektörde lider olma hedefiniz olabilir. Bu sebeple markalaşma sürecini her yönüyle ele alıp ona göre aksiyon almanız gerebilir. İşte bu sebeple bizler de sizlere kendi reçetemizi yazdık. Büyük markalar neye önem veriyor? Neye dikkat ediyor? Büyük şirketlere ciddi marka değeri ve sadakati kazandıran hususlar nelerdir? Elimizden geldiğince konuları ele almaya çalıştık. Marka stratejileri haricinde markanız için yapmanız gereken bir diğer husus da markanızı tescillemek. Bu konu hakkında sektörde yıllarca çalışmış ve yüzlerce markanın oluşumunda rol almış marka danışmanı İbrahim Köksal ile birlikte keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Özkan Gözütok’un marka olmak için önemli olan kilometre taşlarını belirttiği yazısı ile birlikte bu sayımızda markalaşma adına merak edilen kafalardaki soru işaretlerine yardımcı olalım istedik. Dergimizi hazırlayan ekibimizin ortak derdi olan markalaşma, bizim için en öğretici sayılarımızdan biri oldu. Büyük bir keyifle hazırladığımız Tayyare Limanı Dergisi’ni umarım siz de keyif alarak takip ediyorsunuzdur. Markalaşmanın en önemli kriterlerinden biri hikayeleşme, hikayeleştirme. Bizim hikayemiz de bu dergi. Peki, sizin marka olabilir bir hikayeniz var mı?