Düzce'nin Halkmar'ı E-Ticaret Dostu ve IdeaSoft İş Birliği İle E-Ticarette

  • 26.12.2020

Düzce'nin Halkmar'ı E-Ticaret Dostu ve IdeaSoft İş Birliği İle E-Ticarette

Düzce Yerel Marketler zinciri Halkmar'ın e-ticaret serüvenini gelin beraber dinleyelim.

Pazarcılıkla başlayıp ilham veren bir hikayeye dönüşen Düzce Halkmar Süpermarketleri, bugün 9 fiziki ve E-Ticaret Dostu danışmanlığı ve IdeaSoft alt yapısıyla kurduğu halkmarkapida.com e-ticaret mağazası ile Düzce'den tüm Türkiye'ye müşterilerinin ihatiyaçlarını ulaştırıyor. Faaliyetlerine "Düzce'nin Parlayan Yıldızı" sloganıyla devam eden Düzce Halkmar Süper Marketleriyle tanışınca sadece Düzce'nin değil Türkiye'nin de parlayan yıldızı olduğunu göreceksiniz.

E-Ticaret Dostu ile hayata geçirdiğimiz her e-ticaret projesi bizler bir sonraki projeler için heycandırıyor ve mutlu ediyor.

Google
Facebook
E-Ticaret Bilgi Platformu
Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Yerli Üretim
Tayyare Limanı Dergisi: Ağustos 2021

Tayyare Limanı Dergisi: Ağustos 2021

2021 yılı ile beraber Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde Ar-Ge merkezimizi faaliyete geçirdik. Ar-Ge merkezimiz ile beraber attığımız bu adım sayesinde yeni umutlara ve yeni hayallere yelken açtık. Biz de dergimizin bu sayısında Ar-Ge merkezimizde yaptığımız çalışmaları yansıtalım istedik. "Tayyare Limanı, umutların ve hayallerin yükseldiği liman" mottosu ile başka bir şehre, yeni insanlara ve yeni markalara kucak açıyoruz. Ar-Ge merkezimiz ile dijitalleşen dünyada kendimize bir kapı da biz açıyor ve yeni insanlarla yeni bir geleceğe adım atmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda kendi bünyemizde yaratıcı projelere destek verebilecek ve aynı zamanda onlara gerekli özgürlüğü de sağlayabilecek gelişim merkezimizin kapılarını yenilikçi bütün fikirlere açıyoruz. Dergimizin bu sayısında, ‘Doğanın Sesi Türkiye, Var Bir Hikayesi, Kreatifin Keşfi, Konuşulanlar’ ve daha birçok bölümü size sunuyor ve keyifli okumalar diliyoruz.