Serbay ve IdeaSoft e-ticarette kadın girişimcilere destek oluyor!

  • 9.12.2021
Serbay ve IdeaSoft e-ticarette kadın girişimcilere destek oluyor!

Serbay ve IdeaSoft e-ticarette kadın girişimcilere destek oluyor!

E-ticarete adım atmak isteyen tüm kadın girişimcilere fırsatlar sunan Serbay ve IdeaSoft, yıl sonuna kadar geçerli olan yeni bir kampanya ile kadınların işlerini profesyonel ilerletebilmesine yönelik destek oluyor.

“Kadın girişimcilerimizi e-ticarete başlamaları için destekliyoruz” sloganıyla oluşturulan paketler zengin içerikleriyle dikkat çekiyor.

   Serbay Interactive Ajans Başkanı Görkem Özdemir desteklerle ilgili bilgiler verdi. Özdemir "Girişimci kadınlara özel avantajlı e-ticaret paketleri, pazarlama desteği, ücretsiz e-ticaret eğitimleri, ücretsiz sanal POS ve kargo anlaşması gibi birçok teknik imkanlar sunuyor. 

   Başvuru şartlarında ise işletmenin kadın girişimciler tarafından kurulması, sermaye şirketlerinin ise limited, anonim gibi çoğunluk hissesinin kadın girişimcilerin sahip olması gerekiyor. Kampanya dahilinde kadınlara anında e-ticaret sitesi kurma imkanı veriyoruz ve anlaşmalı olunan çözüm ortakları ile kadın girişimcilerin gücünü artırmasını hedefliyoruz" dedi.

Google
Facebook
E-Ticaret Bilgi Platformu
Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Yerli Üretim
Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Bu sayımızı en büyük derdimiz olan çevre adına farkındalığı arttırabilmek için “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” düşüncesiyle hazırlamak istedik. Dünyamız bir tane, onun değerini bilmeli ve sahip çıkmalıyız. Sıfır Atık Projesi bağlamında dijital olarak yayınladığımız dergimizde, aramıza katılan her arkadaşımız için TEMA Vakfı ile yaptığımız fidan bağışının sertifikalarını, farkındalık yaratmak adına “Yeni İnsanlar Yeni Umutlar” köşemizde yer vermeye başladık. Biz biliyoruz ki; dünyamızı hep birlikte korumak en büyük görevimiz ve bu sebeple doğa dostu bir marka olarak var olmalı ve öncülük yapmalıyız. Dergimizin bu sayısında da Doğa Dostu Markaları ve Projelerini ön plana çıkarttık. Aynı zamanda “Sürdürülebilir bir yaşam için ilk adımım neler olmalı?” diyen okurlarımızı düşünerek Doğa Dostu Alışkanlıklara Engel Olan Ön yargılara ve Sürdürülebilir Mimarinin önemine değindik. Konumuz çevre olunca güneş enerjisini sistemini kullanarak yaptığı işlerle adından söz ettiren Enge Energy Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ile röportaj yapmak istedik. Katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Düzce Üniversitesinden Prof. Dr. Öznur Bozkurt, “Sürdürülebilirlik ve Çevre” adlı yazısında sürdürülebilirliğe dair merak edilen birçok konuya cevap veriyor. Özkan Gözütok ise “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” yazısında bizlere İnsanoğlu için çevrenin öneminden bahsediyor. Ekibimizin hazırladığı diğer tüm içerik ve yazılara ilerdeki sayfalarda ulaşabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında görüşmek üzere.