Serbay ve IdeaSoft e-ticarette kadın girişimcilere destek oluyor!

  • 9.12.2021
Serbay ve IdeaSoft e-ticarette kadın girişimcilere destek oluyor!

Serbay ve IdeaSoft e-ticarette kadın girişimcilere destek oluyor!

E-ticarete adım atmak isteyen tüm kadın girişimcilere fırsatlar sunan Serbay ve IdeaSoft, yıl sonuna kadar geçerli olan yeni bir kampanya ile kadınların işlerini profesyonel ilerletebilmesine yönelik destek oluyor.

“Kadın girişimcilerimizi e-ticarete başlamaları için destekliyoruz” sloganıyla oluşturulan paketler zengin içerikleriyle dikkat çekiyor.

   Serbay Interactive Ajans Başkanı Görkem Özdemir desteklerle ilgili bilgiler verdi. Özdemir "Girişimci kadınlara özel avantajlı e-ticaret paketleri, pazarlama desteği, ücretsiz e-ticaret eğitimleri, ücretsiz sanal POS ve kargo anlaşması gibi birçok teknik imkanlar sunuyor. 

   Başvuru şartlarında ise işletmenin kadın girişimciler tarafından kurulması, sermaye şirketlerinin ise limited, anonim gibi çoğunluk hissesinin kadın girişimcilerin sahip olması gerekiyor. Kampanya dahilinde kadınlara anında e-ticaret sitesi kurma imkanı veriyoruz ve anlaşmalı olunan çözüm ortakları ile kadın girişimcilerin gücünü artırmasını hedefliyoruz" dedi.

Google
Facebook
E-Ticaret Bilgi Platformu
Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Yerli Üretim
Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Markalaşma süreci için pek çok reçete yazılır. Geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıyrılarak dijitalleşen ve gelişen pazarda markalaşma, müşterilere ulaşma kolaylığı sayesinde daha kolay gözükebilir. Ancak bu hedefleriniz söz konusu olduğunda yeterli gelmeyebilir. Globalde, yerelde, sektörde lider olma hedefiniz olabilir. Bu sebeple markalaşma sürecini her yönüyle ele alıp ona göre aksiyon almanız gerebilir. İşte bu sebeple bizler de sizlere kendi reçetemizi yazdık. Büyük markalar neye önem veriyor? Neye dikkat ediyor? Büyük şirketlere ciddi marka değeri ve sadakati kazandıran hususlar nelerdir? Elimizden geldiğince konuları ele almaya çalıştık. Marka stratejileri haricinde markanız için yapmanız gereken bir diğer husus da markanızı tescillemek. Bu konu hakkında sektörde yıllarca çalışmış ve yüzlerce markanın oluşumunda rol almış marka danışmanı İbrahim Köksal ile birlikte keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Özkan Gözütok’un marka olmak için önemli olan kilometre taşlarını belirttiği yazısı ile birlikte bu sayımızda markalaşma adına merak edilen kafalardaki soru işaretlerine yardımcı olalım istedik. Dergimizi hazırlayan ekibimizin ortak derdi olan markalaşma, bizim için en öğretici sayılarımızdan biri oldu. Büyük bir keyifle hazırladığımız Tayyare Limanı Dergisi’ni umarım siz de keyif alarak takip ediyorsunuzdur. Markalaşmanın en önemli kriterlerinden biri hikayeleşme, hikayeleştirme. Bizim hikayemiz de bu dergi. Peki, sizin marka olabilir bir hikayeniz var mı?