Serbay Şimdi de Düzce TSO'da

  • 2.10.2022
Serbay Şimdi de Düzce TSO'da

Serbay Şimdi de Düzce TSO'da

Genç iş insanı Görkem Özdemir yeni dönemde Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis’inde yer alacak.

Düzce’nin ekonomi lokomotifi olan Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni dönem için Meclis’te görev yapacak, Meslek Komite üye seçimleri yapıldı.  Düzce’nin önde gelen işadamlarından ve Düzce'nin Reklam Ajansı Serbay Interactive’in Ajans Başkanı Görkem Özdemir’in de içinde bulunduğu 5. Meslek Komitesi grubu seçimleri kazanarak Meclis’e girmeyi hak kazandı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerinde 5. sektörde Özkan Çakır, Murat Taştepe ve Görkem Özdemir’in listesi rakip gruba karşı geçerli sayılan 131 oyun 94’ünü alarak ipi göğüsledi. Seçimi kazanan Görkem Özdemir “ Bir hayalimiz vardı, bu gerçekleşti. Bu hayal bizim en büyük ticari motivasyonumuz ‘Hep Daha İyisi’ oldu. İnançla, azimle, seçime girdiğimiz rakip dostlarımız da dahil kimseyi ötekileştirmeden, projelerimizi ortaya koyarak çalıştık. Şimdi de hedefimiz, tüm dostlarımızla el ele vererek ilimizin ticari hacmini arttırmak ve ulusumuz adına, tüm dünyada katma değer yaratmak, hep birlikte Düzce için başarmak…” dedi.

Haber Galerisi :
Serbay Şimdi de Düzce TSO'da
Google
Facebook
E-Ticaret Bilgi Platformu
Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Yerli Üretim
Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Bu sayımızı en büyük derdimiz olan çevre adına farkındalığı arttırabilmek için “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” düşüncesiyle hazırlamak istedik. Dünyamız bir tane, onun değerini bilmeli ve sahip çıkmalıyız. Sıfır Atık Projesi bağlamında dijital olarak yayınladığımız dergimizde, aramıza katılan her arkadaşımız için TEMA Vakfı ile yaptığımız fidan bağışının sertifikalarını, farkındalık yaratmak adına “Yeni İnsanlar Yeni Umutlar” köşemizde yer vermeye başladık. Biz biliyoruz ki; dünyamızı hep birlikte korumak en büyük görevimiz ve bu sebeple doğa dostu bir marka olarak var olmalı ve öncülük yapmalıyız. Dergimizin bu sayısında da Doğa Dostu Markaları ve Projelerini ön plana çıkarttık. Aynı zamanda “Sürdürülebilir bir yaşam için ilk adımım neler olmalı?” diyen okurlarımızı düşünerek Doğa Dostu Alışkanlıklara Engel Olan Ön yargılara ve Sürdürülebilir Mimarinin önemine değindik. Konumuz çevre olunca güneş enerjisini sistemini kullanarak yaptığı işlerle adından söz ettiren Enge Energy Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ile röportaj yapmak istedik. Katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Düzce Üniversitesinden Prof. Dr. Öznur Bozkurt, “Sürdürülebilirlik ve Çevre” adlı yazısında sürdürülebilirliğe dair merak edilen birçok konuya cevap veriyor. Özkan Gözütok ise “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” yazısında bizlere İnsanoğlu için çevrenin öneminden bahsediyor. Ekibimizin hazırladığı diğer tüm içerik ve yazılara ilerdeki sayfalarda ulaşabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında görüşmek üzere.