Serbay Şimdi de Düzce TSO'da

  • 2.10.2022
Serbay Şimdi de Düzce TSO'da

Serbay Şimdi de Düzce TSO'da

Genç iş insanı Görkem Özdemir yeni dönemde Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis’inde yer alacak.

Düzce’nin ekonomi lokomotifi olan Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni dönem için Meclis’te görev yapacak, Meslek Komite üye seçimleri yapıldı.  Düzce’nin önde gelen işadamlarından ve Düzce'nin Reklam Ajansı Serbay Interactive’in Ajans Başkanı Görkem Özdemir’in de içinde bulunduğu 5. Meslek Komitesi grubu seçimleri kazanarak Meclis’e girmeyi hak kazandı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerinde 5. sektörde Özkan Çakır, Murat Taştepe ve Görkem Özdemir’in listesi rakip gruba karşı geçerli sayılan 131 oyun 94’ünü alarak ipi göğüsledi. Seçimi kazanan Görkem Özdemir “ Bir hayalimiz vardı, bu gerçekleşti. Bu hayal bizim en büyük ticari motivasyonumuz ‘Hep Daha İyisi’ oldu. İnançla, azimle, seçime girdiğimiz rakip dostlarımız da dahil kimseyi ötekileştirmeden, projelerimizi ortaya koyarak çalıştık. Şimdi de hedefimiz, tüm dostlarımızla el ele vererek ilimizin ticari hacmini arttırmak ve ulusumuz adına, tüm dünyada katma değer yaratmak, hep birlikte Düzce için başarmak…” dedi.

Haber Galerisi :
Serbay Şimdi de Düzce TSO'da
Google
Facebook
E-Ticaret Bilgi Platformu
Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Yerli Üretim
Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Markalaşma süreci için pek çok reçete yazılır. Geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıyrılarak dijitalleşen ve gelişen pazarda markalaşma, müşterilere ulaşma kolaylığı sayesinde daha kolay gözükebilir. Ancak bu hedefleriniz söz konusu olduğunda yeterli gelmeyebilir. Globalde, yerelde, sektörde lider olma hedefiniz olabilir. Bu sebeple markalaşma sürecini her yönüyle ele alıp ona göre aksiyon almanız gerebilir. İşte bu sebeple bizler de sizlere kendi reçetemizi yazdık. Büyük markalar neye önem veriyor? Neye dikkat ediyor? Büyük şirketlere ciddi marka değeri ve sadakati kazandıran hususlar nelerdir? Elimizden geldiğince konuları ele almaya çalıştık. Marka stratejileri haricinde markanız için yapmanız gereken bir diğer husus da markanızı tescillemek. Bu konu hakkında sektörde yıllarca çalışmış ve yüzlerce markanın oluşumunda rol almış marka danışmanı İbrahim Köksal ile birlikte keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Özkan Gözütok’un marka olmak için önemli olan kilometre taşlarını belirttiği yazısı ile birlikte bu sayımızda markalaşma adına merak edilen kafalardaki soru işaretlerine yardımcı olalım istedik. Dergimizi hazırlayan ekibimizin ortak derdi olan markalaşma, bizim için en öğretici sayılarımızdan biri oldu. Büyük bir keyifle hazırladığımız Tayyare Limanı Dergisi’ni umarım siz de keyif alarak takip ediyorsunuzdur. Markalaşmanın en önemli kriterlerinden biri hikayeleşme, hikayeleştirme. Bizim hikayemiz de bu dergi. Peki, sizin marka olabilir bir hikayeniz var mı?