Serbay ve Bizbolulular.com Güç Birliği Yaptı

  • 24.11.2023
Serbay ve Bizbolulular.com Güç Birliği Yaptı

Serbay ve Bizbolulular.com Güç Birliği Yaptı

Serbay Interactive Reklam Ajansı ile Bizbolulular.com Haber Ajansı ticari iş birlikteliğine gitti.

2011 yılından bu yana reklam ve yazılım sektöründe olarak faaliyet gösteren bölgenin en büyükleri arasında yer alan Serbay Interactive Reklam Ajansı ile 2010 yılından bu yana Bolu’da yerel ve bölgesel anlamda dijital habercilik alanında faaliyet gösteren
bizbolulular.com Haber Ajansı ticari iş birlikteliği yaptı.

Serbay Interactive Reklam Ajansı Başkan Yardımcısı Özkan Gözütok İle bizbolulular.com Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Emin Candan güç birlikteliği için el sıkıştılar.

Yapılan iş birlikteliği sözleşmesi sonrası açıklamalarda bulunan Gözütok; “2011 yılından bu yana Düzce’de başlayan faaliyet alanımızı her geçen gün büyütmeyi hedefledik. Kuruluş sonrası Bolu ve İstanbul’da çalışma ofislerimizi açtık. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tekno Park’ta yer alan Ar-Ge Merkezimiz 3 yıldır faaliyet gösteriyor. Birçok kurum ve kuruluşun yanı sıra haber sitelerininde alt yapısını hazırladık ve destek verdik. bizbolulular.com ile yapmış olduğumuz anlaşma sonrasında dijital habercilik anlamında da faaliyet alanımızı genişletmiş bulunmaktayız.“ dedi.

bizbolulular.com Genel Yayın Yönetmeni Emin Candan; “Serbay Interactive Reklam Ajansından kurulduğumuz günden bu güne teknik destek almıştık. Gerçekleştirdiğimiz iş birlikteliği sonrası Dijital Reklam, Web Tasarım ve Yazılım, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama ve Mobil Uygulama alanında faaliyetlerimizi genişletmiş bulunmaktayız.”dedi.

Google
Facebook
E-Ticaret Bilgi Platformu
Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Yerli Üretim
Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Bu sayımızı en büyük derdimiz olan çevre adına farkındalığı arttırabilmek için “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” düşüncesiyle hazırlamak istedik. Dünyamız bir tane, onun değerini bilmeli ve sahip çıkmalıyız. Sıfır Atık Projesi bağlamında dijital olarak yayınladığımız dergimizde, aramıza katılan her arkadaşımız için TEMA Vakfı ile yaptığımız fidan bağışının sertifikalarını, farkındalık yaratmak adına “Yeni İnsanlar Yeni Umutlar” köşemizde yer vermeye başladık. Biz biliyoruz ki; dünyamızı hep birlikte korumak en büyük görevimiz ve bu sebeple doğa dostu bir marka olarak var olmalı ve öncülük yapmalıyız. Dergimizin bu sayısında da Doğa Dostu Markaları ve Projelerini ön plana çıkarttık. Aynı zamanda “Sürdürülebilir bir yaşam için ilk adımım neler olmalı?” diyen okurlarımızı düşünerek Doğa Dostu Alışkanlıklara Engel Olan Ön yargılara ve Sürdürülebilir Mimarinin önemine değindik. Konumuz çevre olunca güneş enerjisini sistemini kullanarak yaptığı işlerle adından söz ettiren Enge Energy Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ile röportaj yapmak istedik. Katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Düzce Üniversitesinden Prof. Dr. Öznur Bozkurt, “Sürdürülebilirlik ve Çevre” adlı yazısında sürdürülebilirliğe dair merak edilen birçok konuya cevap veriyor. Özkan Gözütok ise “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” yazısında bizlere İnsanoğlu için çevrenin öneminden bahsediyor. Ekibimizin hazırladığı diğer tüm içerik ve yazılara ilerdeki sayfalarda ulaşabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında görüşmek üzere.