Serbay Interactive’den Bolu TSO'ya Ziyaret

  • 14.12.2023
Serbay Interactive’den Bolu TSO'ya Ziyaret

Serbay Interactive’den Bolu TSO'ya Ziyaret

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive'den Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah Alemdar'a ziyaret.

Serbay Interactive Ajans Başkanı Görkem Özdemir ile başkan yardımcısı Özkan Gözütok, Bolu Serbay Ar-Ge Merkezi olarak Bolu Ticaret Odası Başkanı Abdullah Alemdar’ı ve Meclis Başkanı Aydoğan Tekin’i makamında ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

2021 yılından bu yana Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde bulunan Ar-Ge Merkezilerinde geliştirdikleri yazılımlar hakkında bilgi veren Özkan Gözütok, 13 yıldır 16 kişilik ekip ile reklam ve yazılım sektöründe hizmet verdiklerini söyledi.

2021 yılı Ocak ayı ile birlikte merkezi Düzce'de bulunan şirketin Ar-Ge faaliyetlerini yürütmesi için Bolu Ar-Ge Merkezini faaliyete geçirdiklerini ve son üç yıldır Bolu'da geliştirmekte oldukları yazılımları küçük, orta ve büyük ölçekteki firmaların kullanımına sunduklarını bildiren Görkem Özdemir, "Önümüzdeki yıllarda Bolu'daki ekibimizi ve Ar-Ge faaliyetlerimizi geliştirerek Bolu ve bölge şehirlerde hizmetlerimizi sürdürmeyi amaçlıyoruz.” ifadelerinde bulundu.

Görüşme sonrasında Görkem Özdemir, Bolu TSO Başkanı Alemdar’a Düzce Bıçağı hediye etti. Bolu TSO Başkanı Alemdar başarılı çalışmalarından dolayı Serbay Interactive yönetimine ve çalışanlarına teşekkürlerini bildirdi.

Haber Galerisi :
Serbay Interactive’den Bolu TSO'ya Ziyaret
Serbay Interactive’den Bolu TSO'ya Ziyaret
Google
Facebook
E-Ticaret Bilgi Platformu
Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Yerli Üretim
Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Bu sayımızı en büyük derdimiz olan çevre adına farkındalığı arttırabilmek için “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” düşüncesiyle hazırlamak istedik. Dünyamız bir tane, onun değerini bilmeli ve sahip çıkmalıyız. Sıfır Atık Projesi bağlamında dijital olarak yayınladığımız dergimizde, aramıza katılan her arkadaşımız için TEMA Vakfı ile yaptığımız fidan bağışının sertifikalarını, farkındalık yaratmak adına “Yeni İnsanlar Yeni Umutlar” köşemizde yer vermeye başladık. Biz biliyoruz ki; dünyamızı hep birlikte korumak en büyük görevimiz ve bu sebeple doğa dostu bir marka olarak var olmalı ve öncülük yapmalıyız. Dergimizin bu sayısında da Doğa Dostu Markaları ve Projelerini ön plana çıkarttık. Aynı zamanda “Sürdürülebilir bir yaşam için ilk adımım neler olmalı?” diyen okurlarımızı düşünerek Doğa Dostu Alışkanlıklara Engel Olan Ön yargılara ve Sürdürülebilir Mimarinin önemine değindik. Konumuz çevre olunca güneş enerjisini sistemini kullanarak yaptığı işlerle adından söz ettiren Enge Energy Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ile röportaj yapmak istedik. Katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Düzce Üniversitesinden Prof. Dr. Öznur Bozkurt, “Sürdürülebilirlik ve Çevre” adlı yazısında sürdürülebilirliğe dair merak edilen birçok konuya cevap veriyor. Özkan Gözütok ise “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” yazısında bizlere İnsanoğlu için çevrenin öneminden bahsediyor. Ekibimizin hazırladığı diğer tüm içerik ve yazılara ilerdeki sayfalarda ulaşabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında görüşmek üzere.