IdeaSoft 2020 İstanbul Bayi Buluşması Programına Katıldık

  • 1.10.2020
IdeaSoft 2020 İstanbul Bayi Buluşması Programına Katıldık

IdeaSoft 2020 İstanbul Bayi Buluşması Programına Katıldık

Serbay olarak İstanbul Nakkaştepe'de gerçekleştirilen IdeaSoft 2020 Bayi Buluşması etkinliğine katıldık.

Geçen yıl ilki Antalya'da gerçekleştirilen IdeaSoft Bayi Buluşması programnının ikincisi İstanbul Nakkaştepe'de düzenlendi. Sağlık tedbirleri ve COVID tehdidi göz önünde bulundurularak bu yıl sade bir yemekli toplantı eşliğinde yapılan Bayi Buluşması etkinliğine bizde Serbay Interactive olarak yerimizi aldık.

Gerçekleştirilen Bayi Buluşmasına IdeaSoft'un en çok ciroya ulaşan 10 bayisi katıldı. Serbay Interactive olarak biz bu buluşmada Eylül ayı birincisi ve Türkiye 5. si olarak yerimizi aldık. 

Toplantıda Eylül ayını birinci tamamlamamızdan dolayı ödülümüzü IdeaSoft Genel Müdürü Seyhun Özkara ajans başkanımız Görkem Özdemir'e taktim etti. Bir çok büyükşehirde yer alan bayi arasında bu ödülü aldığımız için mutluyuz ve gururluyuz.

Bayiler arası diyalog ve bayilerin kaynaşmasının sağlandığı bu etkinlikte Türkiye'de ki 2020  e-ticaret sektörünün durumu, COVID virüsü sonrası piyasaların etkilenişi konuşuldu. Bunların yanı sıra 2021 e-ticaret sektöründe bayilerin daha etkin çalışabilmesi için IdeaSoft yeniliklerinden bahsedildi.

Serbay Interactive olarak hedefimiz Eticaretdostu.com projemiz ile IdeaSoft'un en iyi 3 bayisi arasında yer alabilmek. 

Biz biliyoruz ki çalışırsak başarırız.

Haber Galerisi :
IdeaSoft 2020 Bayi Buluşmaları Etkinliği
Serbay Interactive kurucu ortağı ve Kreatif Direktörü Özkan Gözütok, IdeaSoft Bölge Satış Müdürü Kaan Balcı, Serbay Interactive kurucu ortağı ve ajans başkanı Görkem Özdemir
Serbay Interactive kurucu ortağı ve Kreatif Direktörü Özkan Gözütok, IdeaSoft kurucu ortağı Fatih Çalışkan, IdeaSoft Satış ve Pazarlama Müdürü Zekeriya Ateş, Serbay Interactive kurucu ortağı ve ajans başkanı Görkem Özdemir
Google
Facebook
E-Ticaret Bilgi Platformu
Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Yerli Üretim
Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Markalaşma süreci için pek çok reçete yazılır. Geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıyrılarak dijitalleşen ve gelişen pazarda markalaşma, müşterilere ulaşma kolaylığı sayesinde daha kolay gözükebilir. Ancak bu hedefleriniz söz konusu olduğunda yeterli gelmeyebilir. Globalde, yerelde, sektörde lider olma hedefiniz olabilir. Bu sebeple markalaşma sürecini her yönüyle ele alıp ona göre aksiyon almanız gerebilir. İşte bu sebeple bizler de sizlere kendi reçetemizi yazdık. Büyük markalar neye önem veriyor? Neye dikkat ediyor? Büyük şirketlere ciddi marka değeri ve sadakati kazandıran hususlar nelerdir? Elimizden geldiğince konuları ele almaya çalıştık. Marka stratejileri haricinde markanız için yapmanız gereken bir diğer husus da markanızı tescillemek. Bu konu hakkında sektörde yıllarca çalışmış ve yüzlerce markanın oluşumunda rol almış marka danışmanı İbrahim Köksal ile birlikte keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Özkan Gözütok’un marka olmak için önemli olan kilometre taşlarını belirttiği yazısı ile birlikte bu sayımızda markalaşma adına merak edilen kafalardaki soru işaretlerine yardımcı olalım istedik. Dergimizi hazırlayan ekibimizin ortak derdi olan markalaşma, bizim için en öğretici sayılarımızdan biri oldu. Büyük bir keyifle hazırladığımız Tayyare Limanı Dergisi’ni umarım siz de keyif alarak takip ediyorsunuzdur. Markalaşmanın en önemli kriterlerinden biri hikayeleşme, hikayeleştirme. Bizim hikayemiz de bu dergi. Peki, sizin marka olabilir bir hikayeniz var mı?