E-ticaret sitesi nasıl yapılır?

  • 18.08.2020

E-ticaret sitesi nasıl yapılır?

Fiziki mağazası bulunan işletmelerin aynı zamanda bir e-ticaret sitesinin bulunması önemlidir. Mağazanıza gelen müşterilerinizin tekrar alışveriş yapmak istediğinde sizlere ulaşabilmesi ve e-ticaret siteniz üzerinden sipariş verebilmesi önemlidir. Müşteri kazanmak ne kadar zor ise, mevcut müşterilerinizi de kaybetmek bir o kadar kolaydır. İşletmelerin, mağaza ve firma yöneticilerinin sürekli aklında acaba e-ticaret nasıl yapılır? E-ticaret sitesi nasıl kurulur? E-ticaret sitesi kurmanın maliyetleri nelerdir? E-ticaretin faydaları nelerdir? gibi sorular geçmektedir.

Özetle e-ticaret nasıl yapılır?

Kısaca özetlemek gerekirse, E-ticaret sayesinde kendi ürünlerinizi mevcut müşteri kitlenize ve yeni müşteri adayınız olan kullanıcılara pazarlayabilirsiniz. E-ticaret sayesinde markanız ve firmanız internetten alışveriş yapan kullanıcılar tarafından daha fazla bilinir ve bu da satış adetlerinize olumlu olarak yansır.

E-ticaret sitesi nasıl yapılır ve yayına alınır?

E-ticaret yapmak için ihtiyacınız olan, satışa sunabileceğiniz ürünlerinizin olması ve bunları satışa sunacağınız bir e-ticaret sitenizin olmasıdır. E-ticaret sitesi yapmak için bir yazılımcıya veya e-ticaret tasarımına ihtiyacınız olmadığı gibi, özel bir yazılım, tasarım yaptırmak için onbinlerce dolar harcamanıza gerek yoktur. IdeaSoft’un sunduğu e-ticaret paketleri ile çok düşük maliyetler ile de e-ticaret sitenizi yapabilirsiniz.

10 yılı aşkın e-ticaret tecrübemiz ile bugüne kadar 5.000’den fazla işletmeyi e-ticaret ile buluşturarak, satışlarını arttırmalarına ve işlerini e-ticarete taşımalarına yardımcı olduk.

Siz de e-ticaret paketlerimizi inceleyebilir ve sektörünüz için uygun olan çözümleri e-ticaret danışmanlarımız ile görüşerek bugün e-ticaret’e başlayabilirsiniz.

Google
Facebook
E-Ticaret Bilgi Platformu
Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Yerli Üretim
Tayyare Limanı Dergisi: Eylül Ekim 2021

Tayyare Limanı Dergisi: Eylül Ekim 2021

Koronavirüs ve pandemi dönemi ile beraber dünyamızda çok şey değişmeye, başka anlamlar kazanmaya başladı. Kime sorarsanız sorun bu durumdan en çok etkilenen alanın eğitim olduğunu duyarsınız. Bu pandemi dönemi ile beraber eğitimin önemini daha fazla anladığımızı düşünüyorum. Okulların yüz yüze eğitime başladığı eylül – ekim aylarını birleştirerek, iki aylık eğitim ağırlıklı bir sayı çıkaralım istedik. Konumuz eğitim olunca bu deniz deryada şirketimiz bünyesinde bulunan Serbay Akademi’nin, dijital eğitimlerin ve eğitim adına sosyal sorumluluk olarak bazı firmaların yaptığı girişimlerin nedir, ne tür eğitimler vermektedir ve nasıl ulaşılır gibi sık sorulan sorularına cevap verdik. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Kalite, Eğitim ve Akreditasyon Sorumlusu Vildan Yılmaz’ın da röportajına yer verdiğimiz bu sayımız hazırlarken bizi fazlasıyla heyecanlandırdı. Dergimizin ekibinde bulunan arkadaşlarımın hevesini gördükçe doğru şeyler yaptığımıza inanıyorum. Bu dergi de aslında bizim bir eğitim sürecimiz… Her sayı yeni bir ders, her sayı yeni bir okul... Dergimizin en sevdiğimiz kısmı olan “Aramıza Katılanlar” bölümünde yeni stajyerlerimize yer verdik. Onlar şu an kariyerlerinin başlarında ve 'Nazan Taşlı’nın Kariyerde En İyi Başlangıç İyi Bir Staj' yazısı onlara ve tüm bireylere örnek olmalı. Şu an bu dergide emeği geçenlerin çoğu iyi bir staj dönemi geçirmiş olanlar. Öğretim sınıfta biter fakat eğitim ancak hayatla beraber sona erer. Ve Özkan Gözütok’un da yazısında dediği gibi “Bizi ileriye taşıyacak tek şey 'eğitim'”.